Başkandan Mesaj

Kuruluşundan günümüze işini severek, tecrübesini artırarak, nice sıkıntı ve yokluklarla bugünlere hem iş ortaklarımızın desteği hem de çalışanlarımızın sevgisi ve gayreti ile geldik. Bundan sonraki süreçte eminiz ki sevgimiz, tecrübemiz artarak devam edecek buna bağlı olarak da başarımız katlanacaktır . Cisa ailesinin ve her bir çalışanının emeği ve sevgisiyle Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya ülkelerinin ürün standartlarına uygun şartlarda armatür üretebilmenin sevinci bize iyinin daha iyisini üretmemiz de ve yeni pazarlara girmemizde yardımcı olmaktadır. Bir söz vardır” Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” 30 yılı aşkın bu anlayışla ve işimizi severek armatür imalatı yapmaktayız ve şuanda sektörümüzde yerli üretim yapan firmalardan birtanesi olmanın haklı gururunu hep beraber yaşıyoruz. Bu da Cisa olarak kaliteden ödün vermediğimizin en büyük göstergesidir.

 Cisa olarak üzerimize düşen görev ve sorumlulukların farkındayız. Sağlığa zarar vermeyen, çevre dostu, modern, kullanışlı ve %100 Yerli armatürler üretmeyi esas alan vizyonu, kalitelinin daha kalitelisini üretmekle şekillen misyonu ile geleceğe sizler ile yürümeyi arzu etmekteyiz.

Cisa hem iş ortaklarına hem de çok değerli Cisa armatürlerini tercih eden kullanıcılarına kaliteli, %100 yerli ve tasarımları ile göz dolduran ürünler sunmaktadır. Cisa olarak en büyük farkımız ürün tasarımından, dökümüne,ürün montajından ürünlerin kalite kontrolüne, ürün testlerinden paketlenmesine kadarki tüm üretim süreçlerini en titiz bir şekilde kendi bünyesinde kendi fabrikasında yapmaktır.. Her yıl iş ortaklarımızdan ve kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda şu anda 40 dan fazla, tescilli armatür koleksiyonuna yenilerini katmaktadır.

 Biz yurt içi ve uluslar arası iş ortaklarımızla ve çalışanlarımızla büyük bir aileyiz. Dileğimiz odur ki;Cisa ailesinin her bir ferdi, iş ortaklarımız ve tüm çalışanlarımız sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde yaşasınlar ve hep beraber geleceğe bizimle yürümeye devam etsinler.

İsmail USLU
Cisa Armatür Yön. Kur. Başk.