Garanti İle İlgili Sorular

Onaylı garanti belgesini veya faturasını ibraz etmek koşuluyla Cisa kromajlı bataryalarda 6 yıl,elektronik ve teknik ürünlerde 2 yıl garanti verilmektedir.

Teknik Servis ile İlgili Sorular

Tesisat girişine,lavabo ve evye bataryalarının girişine. Cisa filtreli ara musluk takılmalıdır.

Giriş filtresini ,filtreli ara muslukları ve akış regülatörünü temizlenmelidir.

Bataryanın yüzeylerine kesinlikle asit içerin temizleyiciler kullanmadan sabunlu su ve yumuşak bir bez ile silinmelidir.

Ana vanayı kapatıp,tüm muslukları açarak tesisattaki suyu boşaltılmalı.Muslukların yüzey bakımlarını yapıp iyice kuruladıktan sonra mümkünse havayla temas etmemesi sağlanmalıdır.

Standartlarında belirtildiği gibi sıcak su solda soğuk su sağda olmak üzere bağlantı yapılmalıdır. Eksenler arası mesafe 15 cm olmalıdır.

Salmastra grubu sökülüp, contası yenilenmeli damlama gene kesilmezse gövdedeki conta baskı yüzeyine bakılmalıdır. Baskı yüzeyi eğer somunlu (soldiş) tip ise somun değiştirilmeli. Eğer baskı somunu kullanılmayan ürün ise komple gövde değiştirilmelidir.

Şehir şebekesi su basıncı 3–4 bar olmalıdır. Bundan yüksek basınç var ise Cisa su basınç regülatörleri şebeke girişine uzman bir tesisatçı yardımı ile taktırılmalıdır.

Ana vananın önüne Cisa su basınç düşürücü regülatör takılmalıdır.